Zaloguj się Utwórz konto

Zapyty.pl - o co chodzi?

Co tą są zapyty, jak to działa, z czym się to je, jak utworzyć własną zapytę... i inne informacje.
Co to są zapyty?
Przejadły Ci się standardowe śmieszne obrazki, demotywatory i inny, dotychczasowy humor? Nadszedł nowy wymiar humoru - zapyty. Zapyty to pytanie (nie zawsze poważne) i śmieszna, zabawna, ironiczna, życiowa odpowiedź z dodatkiem pasującego obrazka. Zapyty działają w myśl zasady - "nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi" - w humorystycznej wersji. Ich celem jest rozbawienie innych, poprawa humoru, wywołanie niekontrolowanego ataku śmiechu i inne, podobne zadania. Zachęcamy do przeglądania i tworzenia zapytów oraz dzielenia się ze znajomymi. Prześlij znajomemu/znajomej link do śmiesznej zapyty i spraw, że wybuchnie śmiechem :-)!
Czy strona Zapyty.pl jest płatna?
NIE! Strona Zapyty.pl jest i zawsze będzie bezpłatna! Zarówno bierne uczestnictwo (przeglądanie), jak i aktywne (tworzenie zapytów, komentowanie, ocenianie). Baaa, a w niedługim czasie aktywni użytkownicy będą mogli zgarnąć atrakcyjne nagrody rzeczowe. Śmiało załóż konto i korzystaj z Zapyty.pl bez ograniczeń!
Jak stworzyć własną zapytę?
Tworzenie zapytów jest naprawdę banalne. Nie musisz znać obsługi skomplikowanych programów graficznych. Wystarczy, że skorzystasz z naszego łatwego w obsłudze kreatora zapytów.
Korzystanie z kreatora zapytów
Aby uruchomić kreator zapytów wybierz z menu opcję "Dodaj". Następnie wybierz zdjęcie ze swojego komputera, które chcesz użyć do stworzenia zapyty. Dodaj pytanie, odpowiedź, dopasuj odpowiednią kategorię i gotowe! Wszystkie dodatkowe informacje i instrukcje dotyczące korzystanie z kreatora zapytów znajdziesz na podstronie dodawania.
Czy mogę Wam jakoś pomóc?
TAK! Poleć stronę Zapyty.pl znajomym. Im więcej osób zainteresuje się zapytami tym bardziej tętniło będzie tutaj życie. A to oznacza więcej śmiesznych zapytów i jeszcze lepszą zabawę :-)! Jeśli masz do nas jakąś sprawę, uwagi lub propozycje to skontaktuj się z nami.